مپ سرویس نقشه سراسری ایران
 • ‌ ‌ درباره مپ

  اگر دنبال این باشین که چی ما رو توی مپ دور هم جمع کرده و معنی “ما” رو به جمعمون هدیه داده جوابش خیلی راحته: فناوری و جغرافیا!

  ما عاشق تکنولوژی هستیم و دوست داریم فناوری‌هایی رو که در زمینه جغرافیا یا بهتر بگیم نقشه توسعه می‌دیم، با بقیه به اشتراک بذاریم. نتیجه این علاقه و همدلی زیرساخت نقشه مپ هست که به عنوان یه پلتفرم قدرتمند ابزاری برای توسعه ایده‌های مکان مبناست. اولین خروجی اون به عنوان یه محصول، نقشه مپ هست که هم از طریق وب و هم اپلیکیشن برای کاربران ارائه شده. مجموعه ابزارهایی رو که ما در زیرساخت نقشه مپ ارائه دادیم به شما کمک می‌کنه تا ایده‌های خودتون رو در بستر نقشه پیاده سازی کنین.

 • چرا مپ؟

  شاید این سوال توی ذهنتون باشه که با توجه به چندین رقیب قدرتمند جهانی در زمینه نقشه، چرا از مپ استفاده کنیم؟

  مزیت استفاده از مپ چه به عنوان کاربری عمومی که به دنبال استفاده از نقشه است و یا کسب و کارهایی که از سرویس‌های مکان محور مپ استفاده می‌کنن در ارائه راهکار بومی بر اساس نیازهای کاربران در ایران و به روزرسانی‌های مداوم و سریع بر اساس بازخوردهای دریافتی است. شما می‌تونین مطمئن باشین که با استفاده از مپ ضمن بهره‌مندی از یک نقشه دقیق و سریع، ما هر آنچه نیاز دارین رو در آینده‌ای خیلی نزدیک در اختیارتون قرار میدیم.

  پس در این مسیر با ما همراه باشین تا بتونیم با کمک همدیگه نقشه و سرویس‌های مکان محور رو فراتر از آنچه امروز داریم برای فردا توسعه بدیم.

 • ‌ ‌ استارت آپ‌ها

  روزی از روزها ما هم به صورت یک استارت آپ فعالیت خودمون رو شروع کردیم، به همین دلیل دشواری‌های تبدیل یک ایده جدید به کسب و کاری پویا رو خوب می شناسیم و قدر دوستانی رو که در اون زمان بی هیچ چشمداشتی ازمون حمایت کردن رو هم می‌دونیم. به خاطر همین در مپ به نوبه خودمون سعی داریم تا سهم کوچکی از این قدردانی رو با ارائه خدمات حمایتی از استارت آپ‌ها جبران کنیم. اگر شما هم به عنوان یک استارت آپ نیاز به سرویس‌های مکان محور داشتین کافیه درخواست خودتون رو به تیم حمایتی مپ ارسال کنین.