مپ سرویس نقشه سراسری ایران
 • درباره مپ

  اگر دنبال این باشید که چی ما رو تو مپ دور هم جمع کرده و به در کنار هم کار کردنمون معنی “ما” رو داده جواب خیلی سرراست هستش: فناوری و جغرافی. ما عاشق تکنولوژی هستیم و دوست داریم نتیجه فناوری‌هایی که رو که در زمنیه جغرفیا یا بهتر بگیم نقشه توسعه می‌دیم، با بقیه به اشتراک بذاریم. نتیجه این علاقه و همدلی ما هم زیرساخت نقشه مپ هست که به عنوان یه پلتفرم قدرتمند ابزاری برای توسعه ایده‌های مکان مبنا هست. اولین خروجی اون به عنوان یه محصول نقشه مپ هستش که هم از طریق وب و هم اپلیکیشن برای کاربران ارائه شده. مجموعه ابزارهایی رو که ما در زیرساخت نقشه مپ ارائه دادیم به شما کمک می‌کنه تا ایده‌های خودتون رو در بستر نقشه پیاده کنید.

 • چرا مپ؟

  شاید برای شما هم این سوال به وجود آمده باشد که با توجه به چندین رقیب قدرتمند جهانی در زمینه نقشه چرا از مپ استفاده کنیم؟

  مزیت استفاده از مپ چه به عنوان کاربری عمومی که به دنبال استفاده از نقشه است و یا کسب و کارهایی که از سرویس‌های مکان محور مپ استفاده می‌کنند در ارائه راهکار بومی بر اساس نیازهای کاربران در ایران و به روزرسانی‌های مداوم و سریع بر اساس بازخوردهای دریافتی است. پس شما می‌توایند مطمئن باشید که با استفاده از مپ ضمن بهره‌مندی از یک نقشه دقیق و سریع هر آنچه نیاز دارید را هم در آینده‌ای نزدیک در اختیار خواهید داشت.

  پس در این مسیر با ما همراه باشید تا بتوانیم با کمک هم نقشه و سرویس‌های مکان محور را فراتر از آنچه امروز داریم برای فردا توسعه دهیم.

 • استارت آپ‌ها

  زمانی بود که ما هم به صورت یک استارت آپ فعالیت خود را شروع کردیم و با توجه به آشنایی با دشواری‌های تبدیل یک ایده جدید به کسب و کاری پویا قدر دوستانی را که در آن زمان بی هیچ چشمداشتی از ما حمایت کردند را می‌دانیم. از این رو ما هم در مپ به نوبه خود سعی داریم تا سهم کوچکی از این قدردانی را با ارائه خدمات حمایتی از استارت آپ‌ها نشان دهیم. اگر شما هم به عنوان یک استارت آپ نیاز به سرویس‌های مکان محور داشتید کافی است درخواست خود را به تیم حمایتی مپ ارسال کنید.