ثبت و مدیریت آدرس مشتریان

راهکار ثبت آدرس کاربران ویژه فروشگاه‌های آنلاین

خرید از فروشگاه‌های آنلاین به بخش جدایی‌ناپذیر از سبک زندگی ما بدل شده است. هر چند برای هرکدوم از ما خرید آنلاین می‌تونه بسیار جذاب باشه اما این داستان یه روایت دیگه هم داره: مدیریت فروشگاه آنلاین

اگر شما مدیر یه فروشگاه آنلاین هستید بدون شک با چالش‌های مربوط به ارسال و تحویل محصولات به مشتری دست و پنجه نرم کردید. از برنامه‌ریزی برای ارسال محصولات، تا توزیع و تحویل و حتی دریافت کالاهای مرجوعی. همه این موارد یک فصل مشترک پررنگ دارن و اون چیزی نیست بجر آدرس مشتری. اگر شما آدرس صحیح و دقیق مشتری رو نداشته باشید در همه این موارد با چالش مواجه خواهید شد و این چالش می‌تونه به قیمت افزایش هزینه ارسال، بالا رفتن زمان تحویل و کاهش رضایت مشتری منجر بشه. حالا چطور میشه یه آدرس دقیق و صحیح رو توی کمترین زمان از مشتری دریافت کنید به نحوی که نه تنها تاثیر منفی روی تجربه کاربری نداشته باشه، به مدیریت بهتر مشتریان هم کمک کرده باشه؟

پیشنهاد ما راهکار مدیریت آدرس مپ هست. یه راهکار جامع که از یه طرف ثبت آدرس دقیق رو توی کمترین زمان امکان‌پذیر می‌کنه و از طرف دیگه امکانات فوق‌العاده‌ای برای مدیریت مکان محور مشتریان در اختیار شما قرار می‌ده.

 • ثبت سریع و آسان آدرس

  در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین ورودی‌های لازم آدرس کامل مشتری را ذخیره کنید

 • دقت بسیار بالا

  دقیق‌ترین و صحیح‌ترین آدرس را به شیوه قابل استفاده برای کسب و کارهای مختلف

 • مدیریت آدرس‌ها

  آدرس‌های ذخیره شده را به صورت جامع مشاهده و مدیریت کنید

 • گزارش‌های مکان محور

  گزارش‌های مکان محور را بر اساس توزیع مکانی کاربران دریافت نمایید