محصول سرویس‌های نقشه‌محور مپ پس از گذشت ۵ سال با کمال افتخار به بالاترین حجم مشتریان خود رسیده است. ما همواره بر روی بهبود محصولات و خدماتمان تمرکز کرده و اکنون نیز قصد داریم که برای افزایش بهره‌وری شما در استفاده از این سرویس‌ها تغییرات مثبتی را ایجاد کنیم.

به منظور ایجاد بهترین تجربه ممکن برای مشتریان عزیزمان، تصمیم به ایجاد پکیج‌های جدیدی با محدوده ریکوئست‌های متفاوت گرفته‌ایم که جزئیات این پکیج‌ها در این لینک قابل مشاهده می‌باشد.

همچنین یک پنل کاربری جدید طراحی شده که به شما این امکان را می‌دهد تا گزارشات و جزئیات مصرفتان را به طور دقیق‌تر مشاهده کنید و برای خریداری پکیج مورد نظر خود برنامه‌ریزی بفرمایید. برای دسترسی به این پنل از این لینک استفاده کنید.

مهم

از تاریخ ۱۰ خرداد، پس از اتمام محدوده مصرفی پکیج خریداری‌شده شما (حجمی یا زمانی) سرویس به طور خودکار قطع خواهد شد.

همچنین تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت به منظور ارائه فرصتی برای کسب تخفیف بیشتر در پلن‌های اختصاصی، تخفیف ویژه ۲۰ درصدی برای خرید اکانت سالانه موجود است. اگر شما نیز مایلید تا از این فرصت استفاده کنید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. (لازم به ذکر است که تمامی پروژه‌های قدیمی به مدت یک ماه به صورت رایگان به پکیجی بالاتر از پکیج‌های سابق خود ارتقا داده شده‌اند.)