• سرویس‌های پستی نقشه

    نهایت دقت با استفاده از دقیق‌ترین داده‌های شهری

کسب و کار خود را متحول کنید

دقت بالاتر، افزایش کارایی، کاهش هزینه‌ها

اگه به دنبال نهایت دقت در سرویس‌های نقشه هستین هیچی جای سرویس‌های نقشه مبتنی بر کدپستی رو نمی‌گیره. حالا می‌تونین با داشتن کدپستی یا حتی تلفن ثابت آدرس متنی دقیق با پلاک و واحد رو به همراه مختصات دقیق بروی نقشه داشته باشین.

دیگه لازم نیست کلی وقت برای پیدا کردن آدرس از روی متن یا حتی نقطه پین شده به روی نقشه بذارین چون با داشتن کدپستی دقیق‌ترین آدرس ممکن رو بدست میارین. سرویس‌های متنوعی که مپ با استفاده از کدپستی ارائه می‌ده به شما کمک می‌کنه تا با افزایش دقت هم داده‌های با ارزش افزوده بیشتری داشته باشین و هم کارایی خدمات خودتون رو افزایش بدین، همچنین هزینه‌های جانبی مربوط به آدرس یابی رو کاهش بدین.

سرویس‌های تبدیل کدپستی

کدپستی یه استاندارد ملی معرف یک آدرس یکتا هست. پس با داشتن کدپستی می‌تونین آدرس دقیق پستی رو به همراه پلاک و واحد داشته باشین. همینطور با داشتن کدپستی می‌تونین مختصات نقطه رو هم به روی نقشه دریافت کنین یا از کروکی نقشه مربوط به اون آدرس یکتا استفاده کنین.

کد پستی: ۱۵۳۱۷۳۵۷۱۰ استان تهران, شهر تهران, نيلوفر- شهيد قندي/۱۵۳۱۷, کوچه شهیدعباس ساوجی نیا (هشتم ), پلاک ۷ lat:35.73269/lng:51.42238 کروکی نقشه

کدپستی به مختصات

با داشتن کدپستی هر نقطه در هر مکان در شهرهای ایران می‌تونین به مختصات نقطه موردنظر دسترسی داشته باشین. دقت بالای این سرویس به شما کمک می‌کنه تا مختصات دقیق هر نقطه رو در سایر سرویس‌های نقشه مپ به عنوان ورودی با بالاترین دقت بکار ببرین. فروشگاه‌های اینترنتی، سرویس‌های تحویل در محل، خدمات حمل کالا و … می‌تونن با استفاده از این سرویس ضمن افزایش کیفیت ارائه سرویس، کارایی عملکردشون رو بالا ببرن و از هزینه‌های ناشی از عدم دقت آدرس‌ها اجتناب کنن.

کدپستی به آدرس متنی

مزیت استفاده از کدپستی اینه که هر آدرس استاندارد، کد مخصصوص به خودش رو داره. این آدرس استاندارد با عرف آدرس‌دهی عمومی کمی فرق داره ولی وقتی شما از سرویس‌های پستی استفاده می‌کنین بهترین و دقیق‌ترین همین آدرسه. پس اگر از آدرس برای استفاده از سرویس‌های پستی استفاده می کنین، سرویس تبدیل کدپستی به آدرس می‌تونه خیال شما رو از آدرس دهی دقیق راحت کنه.

کدپستی به کروکی

با این سرویس می‌تونین یه کروکی به صورت عکس از ناحیه اطراف کدپستی داشته باشین. یه فایل تصویری با اندازه های دلخواه و بزرگنمایی اختصاصی می‌تونه ضمیمه مناسب و معنا داری برای ارائه رسید، صدور فاکتور و یا راهنمایی آدرس دهی باشه.

سرویس‌های تبدیل تلفن ثابت

دقت بالای کدپستی خیلی از مشکلات در زمینه آدرس‌دهی رو براتون حل می کنه. اما ممکنه برخی کاربران به کدپستی محلی که قراره مشخص بشه دسترسی نداشته باشن. اینجاست که استفاده از سرویس‌های تبدیل تلفن ثابت می‌تونه خیلی مفید باشه. با داشتن شماره تلفن ثابت هر محلی می‌شه به مختصات اون محل، آدرس استاندارد پستی و حتی نقشه کروکی اش هم دسترسی پیدا کرد.

تلفن: 42070300 استان تهران, شهر تهران, نيلوفر- شهيد قندي/۱۵۳۱۷, کوچه شهیدعباس ساوجی نیا (هشتم ), پلاک ۷ lat:35.73269/lng:51.42238 کروکی نقشه

تلفن به مختصات

اگر به کدپستی دسترسی ندارین رسیدن به مختصات یه نقطه با داشتن تلفن ثابت هم ممکنه. شما می‌تونین با وارد کردن تلفن ثابت به مختصات جغرافیایی محل مورد نظر با دقت بالا دسترسی پیدا کنین.

تلفن به آدرس متنی

همونطور که می‌تونین با کدپستی، آدرس استاندارد پستی رو داشته باشین با استفاده از شماره تلفن ثابت اون محل میشه آدرس استاندارد پستی رو دریافت کرد. این سرویس به خصوص وقتی کاربران شما به کدپستی دسترسی ندارن می‌تونه خیلی مفید باشه.

تلفن به کروکی

برای دریافت عکس ثابت از جایی که تلفن ثابت اش رو دارین در ابعاد دلخواه و بزرگنمایی مشخص می‌شه، از سرویس تبدیل تلفن به کروکی استفاده کنین.

سرویس‌های تبدیل مختصات

از مزایای زیرساخت نقشه مپ ارائه نقشه سراسری ایرانه. با داشتن نقشه شما به مختصات هر نقطه به راحتی دسترسی دارین و سرویس‌های تبدیل مختصات این داده‌ها رو به کدپستی یا آدرس استاندارد پستی تبدیل می‌کنه.

lat:35.73269-----lng:51.42238 ۱۵۳۱۷۳۵۷۱۰ استان تهران, شهر تهران, نيلوفر- شهيد قندي/۱۵۳۱۷, کوچه شهیدعباس ساوجی نیا (هشتم ), پلاک ۷

مختصات به کدپستی

گاهی وقتا شما به دنبال کدپستی یک محل هستین ولی فقط به مختصات محل روی نقشه دسترسی دارین. با سرویس تبدیل مختصات به کدپستی، میشه همه کدپستی‌های اختصاص داده شده به یک پارسل پستی رو با توجه به طبقه و واحد دریافت کرد.

مختصات به آدرس متنی

ممکنه با سرویس آدرس یابی یا Reverse Geocode آشنایی داشته باشین. این سرویس که از API‌های پرطرفدار در سرویس نقشه مپ هست، آدرس رو به شیوه رایج آدرس‌دهی خصوصا امکان دسترسی با خودرو رو ارائه می‌کنه. اما اگه به آدرس استاندارد پستی نیاز دارین سرویس تبدیل مختصات به آدرس پستی بهترین انتخاب برای شماست.

سرویس‌های تبدیل آدرس

اگه به دنبال یه روش ساده و کارآمد برای آدرس‌دهی هستین، آدرس استاندارد پستی انتخاب خوبیه. با داشتن آدرس پستی می‌تونین به راحتی کدپستی و یا مختصات اون آدرس دسترسی پیدا کنین.

استان تهران, شهر تهران, نيلوفر- شهيد قندي/۱۵۳۱۷, کوچه شهیدعباس ساوجی نیا (هشتم ), پلاک ۷ ۱۵۳۱۷۳۵۷۱۰ lat:35.73269/lng:51.42238

آدرس به کدپستی

با این سرویس می‌تونین به راحتی آدرس استاندارد پستی رو تبدیل به کدپستی کنین. آدرس دقیق تا پلاک، در پاسخ همه کدپستی‌های مربوط به اون پلاک رو بهتون برمی‌گردونه.

آدرس به مختصات

همونطور که در API جستجو با استفاده از Geocode می تونین آدرس متنی رو به مختصات تبدیل کنین، در سرویس تبدیل آدرس به مختصات با استفاده از آدرس استاندارد پستی میشه همین روند رو در اختیار داشت.

درخواست سرویس نقشه مبتنی بر کدپستی

برای فعال شدن دسترسی و دریافت مستندات این سرویس لطفا درخواست خود را به آدرس info@map.ir ارسال کنید. برای تسریع در ارسال اطلاعات، حتما نام، نام شرکت و شماره تماس خود را در ایمیل ارسالی ذکر نمایید.