• سرویس‌های پستی نقشه

    نهایت دقت با استفاده از دقیق‌ترین داده‌های شهری

کسب و کار خود را متحول کنید

دقت بالاتر، افزایش کارایی، کاهش هزینه‌ها

اگر دنبال نهایت دقت توی سرویس‌های نقشه هستید هیچ چیز جای سرویس‌های نقشه مبتنی بر کدپستی رو نمی‌گیره. حالا می‌تونید با داشتن کدپستی یا حتی تلفن ثابت آدرس متنی دقیق با دقت پلاک و واحد رو به همراه مختصات دقیق بروی نقشه داشته باشید.

دیگه لازم نیست کلی وقت برای پیدا کردن آدرس از روی متن یا حتی نقطه پین شده به روی نقشه بذارین چون با داشتن کدپستی دقیق‌ترین آدرس ممکن رو بدست میارید. سرویس‌های متنوعی که مپ با استفاده از کدپستی ارائه می‌ده به شما کمک می‌کنه تا با افزایش دقت هم داده‌های با ارزش افزوده بیشتری داشته باشید هم کارایی خدمات خودتون رو افزایش بدین و هزینه‌های جانبی مربوط به آدرس یابی رو کاهش بدین.

سرویس‌های تبدیل کدپستی

کدپستی به عنوان یه استاندارد ملی معرف یک آدرس یکتا هست. پس با داشتن کدپستی می‌تونید آدرس دقیق پستی رو به همراه پلاک و واحد داشته باشید. همینطور با داشتن کدپستی می‌تونید مختصات نقطه رو هم بروی نقشه دریافت کنید یا از کروکی نقشه مربوط به اون آدرس یکتا استفاده کنید.

کد پستی: ۱۵۳۱۷۳۵۷۱۰ استان تهران, شهر تهران, نيلوفر- شهيد قندي/۱۵۳۱۷, کوچه شهیدعباس ساوجی نیا (هشتم ), پلاک ۷ lat:35.73269/lng:51.42238 کروکی نقشه

کدپستی به مختصات

با داشتن کدپستی هر نقطه در سراسر شهرهای ایران می‌توانید به مختصات نقطه موردنظر دسترسی داشته باشید. دقت بالای این سرویس به شما کمک می‌کنه تا مختصات دقیق این نقطه رو در سایر سرویس‌های نقشه مپ به عنوان ورودی با بالاترین دقت بکار ببرین. فروشگاه‌های اینترنتی، سرویس‌های تحویل در محل، خدمات حمل کالا و … می‌تونن با استفاده از این سرویس ضمن افزایش کیفیت ارائه سرویس، کارایی عملکردشون رو بالا ببرن و از هزینه‌های ناشی از عدم دقت آدرس‌ها اجتناب کنن.

کدپستی به آدرس متنی

یکی از مزایای استفاده از کدپستی اختصاص دادن یک آدرس استاندارد به هر کد می‌باشد. این آدرس استاندارد شاید با عرف آدرس‌دهی عمومی متفاوت باشد اما وقتی از سرویس‌های پستی استفاده می‌کنید بهترین و دقیق‌ترین آدرس خواهد بود. پس اگر از آدرس برای استفاده از سرویس‌های پستی بهره می‌برید سرویس تبدیل کدپستی به آدرس می‌تواند خیال شما رو از آدرس دهی راحت کند.

کدپستی به کروکی

با این سرویس می‌توانید یک کروکی به صورت عکس از ناحیه اطراف کدپستی داشته باشید. یک فایل تصویری با ابعاد دلخواه و بزرگنمایی اختصاصی می‌تونه ضمیمه مناسب و معنا داری برای ارائه رسید، تولید فاکتور و یا راهنمایی آدرس دهی باشد.

سرویس‌های تبدیل تلفن ثابت

دقت بالای کدپستی راهگشای خیلی از مشکلات در زمینه آدرس‌دهی هست. اما ممکن هست برخی کاربران به کدپستی جایی که قراره مشخص بشه دسترسی نداشته باشن. اینجاست که استفاده از سرویس‌های تبدیل تلفن ثابت می‌تونه خیلی مفید باشه. با داشتن شماره تلفن ثابت هر محلی می‌شه به آدرس مختصات اون نقشه، آدرس استاندارد پستی و حتی نقشه کروکی دسترسی پیدا کرد.

تلفن: 42070300 استان تهران, شهر تهران, نيلوفر- شهيد قندي/۱۵۳۱۷, کوچه شهیدعباس ساوجی نیا (هشتم ), پلاک ۷ lat:35.73269/lng:51.42238 کروکی نقشه

تلفن به مختصات

اگر به کدپستی دسترسی ندارید رسیدن به مختصات نقطه با داشتن تلفن ثابت هم مقدور هست. شما می‌تونید با وارد کردن تلفن ثابت مختصات جغرافیایی محل مورد نظر رو با دقت بالا داشته باشید.

تلفن به آدرس متنی

همونطور که می‌تونید با کدپستی، آدرس استاندارد پستی رو داشته باشید با استفاده از شماره تلفن ثابت اون محل میشه آدرس استاندارد پستی رو دریافت کرد. این سرویس به خصوص وقتی کاربران شما به کدپستی دسترسی ندارن می‌تونه خیلی مفید باشه.

تلفن به کروکی

برای دریافت عکس ثابت از جایی که تلفن ثابت اش رو دارید در ابعاد دلخواه و بزرگنمایی مشخص می‌شه از سرویس تبدیل تلفن به کروکی استفاده کنید.

سرویس‌های تبدیل مختصات

از مزایای زیرساخت نقشه مپ ارائه نقشه سراسری ایران هست. با داشتن نقشه شما به مختصات هر نقطه به راحتی دسترسی خواهید داشت و سرویس‌های تبدیل مختصات این داده‌ها رو به کدپستی یا آدرس استاندارد پستی تبدیل می‌کنه.

lat:35.73269-----lng:51.42238 ۱۵۳۱۷۳۵۷۱۰ استان تهران, شهر تهران, نيلوفر- شهيد قندي/۱۵۳۱۷, کوچه شهیدعباس ساوجی نیا (هشتم ), پلاک ۷

مختصات به کدپستی

گاهی شما بدنبال کدپستی یک محل هستید اما فقط دسترسی به مختصات محل روی نقشه دارید. با سرویس تبدیل مختصات به کدپستی میشه همه کدپستی‌های اختصاص داده شده به یک پارسل پستی رو با توجه به طبقه و واحد دریافت کرد.

مختصات به آدرس متنی

شاید با سرویس آدرس یابی یا Reverse Geocode آشنایی داشته باشید. این سرویس که از API‌های پرطرفدار در سرویس نقشه مپ هست، آدرس رو به شیوه رایج آدرس‌دهی خصوصا امکان دسترسی با خودرو رو ارائه می‌کنه. اما اگه به آدرس استاندارد پستی نیاز دارید سرویس تبدیل مختصات به آدرس پستی بهترین انتخاب برای شما هست.

سرویس‌های تبدیل آدرس

آدرس استاندارد پستی روش ساده و کارآمدی برای آدرس‌دهی هست. با داشتن آدرس پستی می‌تونید به راحتی به کدپستی و یا مختصات اون آدرس دسترسی پیدا کنید.

استان تهران, شهر تهران, نيلوفر- شهيد قندي/۱۵۳۱۷, کوچه شهیدعباس ساوجی نیا (هشتم ), پلاک ۷ ۱۵۳۱۷۳۵۷۱۰ lat:35.73269/lng:51.42238

آدرس به کدپستی

با این سرویس می‌توانید به راحتی آدرس استاندار پستی رو تبدیل به کدپستی کنید. آدرس دقیق تا پلاک، در پاسخ همه کدپستی‌های مربوط به اون پلاک رو بهتون برمی‌گردونه.

آدرس به مختصات

همونطور که در API جستجو می‌شه با استفاده از Geocode آدرس متنی رو به مختصات تبدیل کرد در سرویس تبدیل آدرس به مختصات همین روند رو با استفاده از آدرس استاندارد پستی میشه در اختیار داشت.

درخواست سرویس نقشه مبتنی بر کدپستی